NEWS

Babski rajd w stylu S&A

Babski Rajd to impreza napędzana na 4 koła, o zabarwieniu etyliny i zapachu spalin. Wszystko w rękach kobiet, mężczyznom wstęp wzbroniony. Będąc pod wrażeniem siły kobiet, S&A postanowiło przyłączyć się do tego niezwykłego wydarzenia. Wszystkie zebrane pieniądze, pozyskane z wpisowego i końcowej licytacji nagród, przeznaczane są na organizowanie dzieciom z biednych rodzin wakacyjnych atrakcji.

Organizatorem Babskiego Rajdu jest Fundacja Bo Mogę z Wejherowa. W niedzielę, 9. września przy Skwerze Kościuszki w Gdyni, ponad 40 załóg będzie mogło sprawdzić swoje umiejętności w ramach 10 konkurencji. Wyścigom towarzyszyć będą liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Konkurencje rozlokowane będą na terenie Trójmiasta z naciskiem na Gdynię. W tym roku zakończenie odbędzie się w Pszczółkach k. Gdańska w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy Autodrom Pomorze.

Impreza propaguje bezpieczny styl jazdy oraz wskazuje zagrożenia płynące z braku ostrożności czy prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu. Dodatkową atrakcją będzie symulator dachowania, który wypożyczy nam na ten dzień Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego.

By Darek

Scroll Up